Sebastian Przyrowski bliski transferu do Górnika

- Być może jeszcze dzisiaj podpiszę kontrakt z Górnikiem. Cieszę się, że znów będę mógł wrócić do ekstraklasy - powiedział 34-letni Sebastian Przyrowski.
Przyrowski jest już bardzo bliski przejścia do Górnika. To zaskakujący zwrot sytuacji w karierze 34-letniego bramkarza, który w poprzednim sezonie zaliczył spadek z GKS Tychy do drugiej ligi. Kilkadziesiąt godzin temu doświadczony golkiper był jeszcze jedną nogą w ekipie beniaminka ekstraklasy, Zagłębiu Lubin, w gronie „miedziowych” miał rywalizować o koszulkę z numerem jeden z Konradem Forencem. Teraz, jak sam mówi. będzie na Roosevelta walczyć o miejsce w bramce Górnika z Grzegorzem Kasprzikiem. - Jestem praktycznie już bramkarzem zabrzańskiego klubu. Być może jeszcze dzisiaj podpiszę kontrakt z Górnikiem. Po lekcji jaką dostałem w Tychach, po tym bardzo nieprzyjemnym doświadczeniu, cieszę się, że znów będę mógł wrócić do ekstraklasy - powiedział nam Sebastian Przyrowski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online