Trener Legii zarzucił Górnikowi lekceważenie rozgrywek ekstraklasy

Trener Legii Henning Berg uważa, że Górnik zlekceważył rozgrywki. - Gdyby w Anglii miała miejsce taka sytuacja, to klub zostałby ukarany przez federację - powiedział Berg.
- Jestem rozczarowany meczem Lecha z Górnikiem. W ekipie z Zabrza zagrało kilku młodych zawodników. Jestem zdziwiony, że na tym poziomie, na tym etapie, trenerzy nie wystawiają najmocniejszych składów. 
- Mam nadzieję, że Wisła zagra w niedzielę w najsilniejszym składzie, że zagra na swoim poziomie, a nie jak Górnik i że rywalizacja o mistrzostwo Polski będzie się toczyła do ostatniej minuty. Gra powinna być rozgrywana fair do końca. Każdy może wystawiać piłkarzy jakich się chce, ale jeśli na tym etapie sezonu zespół wystawia młodych piłkarzy, rezerwowy skład. Gdyby w Anglii miała miejsce taka sytuacja, to klub zostałby ukarany przez federację za zlekceważenie rozgrywek. My też robiliśmy dużo zmian, ale to miało miejsce we wrześniu czy październiku, graliśmy w pucharach. Tu mamy do czynienia z zupełnie inną sytuacją.

źródło: legia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]