Rozpoczęto montaż krzesełek na stadionie Górnika

Na Stadionie w Zabrzu ruszyły prace związane z montażem krzesełek. Rankiem 1 czerwca na plac budowy przy Roosevelta wjechał transport siedzisk z firmy Nowy Styl. W kartonowych pudłach znajdowały się białe, niebieskie i czerwone krzesełka - model Abacus.
Trybuna południowa od piątku była już przygotowana pod montaż siedzisk – w pionowej części stopnic wykonano odwierty pod kotwy mocowań. Dzisiaj do stopnic przytwierdzono pierwsze krzesełka, mocowane segmentowo na metalowym stelażu. Jeszcze przed środowym meczem Górnika z Lechem na trybunie południowej zamontowanych zostanie blisko 150 siedzisk – gwarantuje wykonawca robót – konsorcjum firm Nowy Styl i S-Print 2. Zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami na trybunie od strony ulicy Roosevelta z białych krzesełek utworzony zostanie napis TORCIDA.
Trwają również intensywne prace na przedpolu wschodnim Stadionu – robotnicy Mostostalu Zabrze GPBP układają zbrojenia, robią wylewki i uszczelniają powierzchnię, która jest nie tylko nawierzchnią placu wejściowego, ale także stropem podziemnego parkingu.
Obecnie na placu budowy pracują również wykonawcy instalacji centralnego ogrzewania i elektrycznej oraz ekipa wykonująca prace ogólnobudowlane. Prace trwają od wczesnych godzin rannych do wieczora, nie tylko w dni robocze ale również w weekendy.

źródło: stadion-zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]