Fabian Piasecki - debiutant z Roosevelta

W barwach Górnika w niedzielnym meczu w Białymstoku zadebiutował 20-letni Fabian Piasecki. Kim jest nowicjusz? Piłkarz pochodzi z Wrocławia, a nim jako 15-latek trafił do Zabrza, grał w niewielkich klubach Sokół Świba oraz Marcinki Kępno. Zabrzanie dwa lata temu na jeden sezon wypożyczyli do go Rozwoju Katowice.
Piasecki wrócił do Górnika przed rokiem, grał regularnie w rezerwach i szczególnie w tym roku imponował formą oraz - choć może ciut mniej... - skutecznością (5 goli w 14 meczach III ligi). 
- Miałem jedną sytuację do zdobycia gola, niestety nie wpadło, więc na pewno debiut mógł być lepszy. Po moim wejściu na boisko udało nam się strzelić gola, ale też jednego straciliśmy. W niektórych sytuacjach mogliśmy się lepiej zachować, ale nie wyszło - smucił się Fabian Piasecki. - Mam nadzieję, że dostanę jeszcze szansę w dwóch ostatnich meczach sezonu - zaznaczał.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]