Erik Grendel: To była zabrzańska piłka...

Górnik pokonał wczoraj u siebie Zawiszę Bydgoszcz. Obydwie bramki zdobył Robert Jeż. - Jesteśmy w ósemce, cel sportowy został zrealizowany. Szkoda tylko tych niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie. Po stracie bramki było bardzo nerwowo, ale bardzo chcieliśmy wygrać i to się w końcu udało. Naszym celem było zakwalifikowanie się do ósemki, teraz kolejnym celem jest zdobycie jak największej liczby punktów w tej ósemce. Co do moich dwóch bramek, to nie jest ważne, kto strzela, ważne jest to, byśmy zdobywali dalej punkty, wygrywali - przyznawał pomocnik Robert Jeż, który dwukrotnie trafił do siatki.
- Przede wszystkim pokazaliśmy jakość piłkarską. A Robert pokazał, że jest bardzo dobrym piłkarzem, jego dwie bramki dały nam ósemkę. Świetnie współpracowało mi się również z Radkiem Sobolewskim, który wie, co zrobić z piłką. Dzisiaj nie była to słowacka, ale zabrzańska piłka... - oceniał Erik Grendel.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]