Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Mariusz Rumak (trener Zawiszy): Słabo weszliśmy w ten mecz. W pierwszej połowie zagraliśmy słabo taktycznie. Inaczej, niż to sobie zakładaliśmy. W dodatku gol stracony w pierwszej minucie ustawił spotkanie. W drugiej połowie było już lepiej. Zdobyliśmy bramkę, mieliśmy jedną - dwie sytuacje. Ale cóż - przegraliśmy 1:2. Szykujemy się do najważniejszej rundy finałowej.

Józef Dankowski (trener Górnika): My dobrze zaczęliśmy. Szybko strzeliliśmy bramkę, mieliśmy w pierwszej połowie przewagę w posiadaniu piłki i organizacji gry. Po przerwie Zawisza przyspieszył, zyskał przewagę, zdobył bramkę. Ale nie po raz pierwszy w tym sezonie Górnik się podniósł. Dziś strzeliliśmy bramkę dającą zwycięstwo, w poprzednich spotkaniach były trafienia na wagę punktu. Zapewniliśmy sobie spokojny byt. Co ważne - liczyliśmy tylko na siebie. Nie oglądaliśmy się na potknięcie Podbeskidzia, za co słowa pochwały należą się zespołowi, bo na to zasłużył. Każde miejsce na koniec sezonu, lepsze niż ósme, będzie dobre. Jesteśmy na szóstym, chcemy być wyżej, ale wiemy, że rywale nam tego nie ułatwią.