Górnik czeka na Radosława Sobolewskiego

Wciąż nie wiadomo czy Radosław Sobolewski zagra w środę przeciwko Zawiszy. Sytuacja w zespole z Roosevelta wygląda tak, że wciąż trzeba postawić znak zapytania przy Radosławie Sobolewskim. Akurat w jego wypadku każdy dzień jest istotny, więc nie ma gwarancji, że między najbardziej doświadczony piłkarz Górnika dojdzie do siebie.
- Jego brak zawsze jest jakimś problemem, ale byłem ostatnio zbudowany meczami w wykonaniu Rafała Kurzawy. W końcu daje sygnał, że może być ważnym ogniwem Górnika. W Szczecinie był najlepszym zawodnikiem Górnika – mówi Zygmunt Anczok, legendarny obrońca Zabrza. I dodaje: - Sobolewski ma swoje lata, więc klub musi mieć alternatywę na tej pozycji. Kurzawa to jest materiał na solidnego ligowca. Poza tym byłby to sygnał, że piłkarze będący w Zabrzu w wieku juniora też mogą grać w pierwszym zespole. Ostatnio nie działo się to często.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]