Rafał Kosznik nie zagra w kliku meczach?

Rafał Kosznik w Szczecinie ujrzał czwartą w tym sezonie żółtą kartkę. Ale jego nieobecność na murawie może być znacznie dłuższa.
„Karna” absencja pomocnika potrwać dłużej niż 90 minut meczu ostatniej kolejki sezonu zasadniczego. - Oczywiście nie umknął naszej uwagi incydent z meczu w Szczecinie. We wtorek Komisja Ligi się nim zajmie. Górnik został o tym poinformowany – mówi Waldemar Gojtowski z Ekstrakasy SA. A to może oznaczać, że Kosznik przynajmniej w 2-3 kolejnych meczach nie będzie mógł grać. 
Przypomnijmy, że w końcówce meczu pomocnik Górnika nadepnął na palce leżącego na murawie Sebastiana Rudola. Obaj piłkarze cały mecz toczyli między sobą „wojenkę”, za co zresztą jeszcze przed przerwą ujrzeli po żółtej kartce. Wspomniany incydent umknął jednak uwadze Bartosza Frankowskiego, co otwiera Komisji Ligi drogę do wydania werdyktu na podstawie zapisu wideo.
Na marginesie: Frankowski w dwóch kolejnych meczach Górnika z Pogonią usuwał z boiska Błażeja Augustyna. Po jesiennym faulu na Rafale Murawskim Komisja Ligi - przypomnijmy - ukarała obrońcę z Zabrza odsunięciem aż od czterech meczów! Teraz „miecz” zawisł nad głową Kosznika.
- Absolutnie tego nie pochwalam takiego zachowania. Nie można go tolerować i myślę, że kara nie skończy się na jednym meczu – prorokował w studio Canal+ Tomasz Wieszczycki, były piłkarz i ekspert tej stacji.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]