Z Zawiszą bez Kosznika i Augustyna

Górnik przegrał 1:3 z Pogonią Szczecin, a wpływ na to mógł mieć brak na boisku Romana Gergela oraz Radosława Sobolewskiego.
- Przed meczem okazało się, że będziemy musieli grać bez Romana Gergela i Radka Sobolewskiego. Ich brak skomplikował nam możliwość manewru, co było widać na boisku – mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Józef Dankowski.
Dlaczego ta dwójka pomocników nie wyszła na murawę? Sobolewski od pewnego czasu miał na stopie odcisk. Do Szczecina pojechał, jednak w piątek wieczorem w zasadzie było pewne, że nie zagra. Ma być jednak gotowy na środowe spotkanie z Zawiszą.
W ostatniej kolejce wystąpi również Gergel, którego brak na boisku był najbardziej widoczny. Okazało się, że Słowak w nocy z piątku na sobotę miał duże problemy żołądkowe. W niedziele jednak wyszedł na rozruch i czuł się już dobrze.
Raczej gotowy będzie do gry Robert Jeż, który opuścił boisko z lekko naciągniętym mięśniem. Górnik jednak stracił w Szczecinie dwóch graczy z powodu kartek. Za czwartą pauzuje Kosznik, a za osiem Augustyn.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]