Runda życia Rafała Kosznika. Obrońca Górnika strzeli kolejnego gola?

Wiosną zawodnik zabrzan strzelił już 4 gole, co jest jego najlepszym wynikiem w karierze. Tak skuteczny jeszcze nigdy nie był. Rafał Kosznik rozgrywa najlepszą rundę w swojej piłkarskiej karierze. Piłkarz nie tylko asystuje, ale strzela gole jak na zawołanie.
Wiosną 31-letni piłkarz zdobył 4 bramki, co jest najlepszym wynikiem w jego profesjonalnej karierze. Łącznie w tym sezonie ma już na swoim koncie 5 goli, a w poprzednim sezonie dołożył 3 trafienia. Co najważniejsze i najciekawsze, wcześniej, czyli przez kilkanaście lat gry Kosznik w ogóle nie zdobywał bramek. Robert Warzycha twierdzi, że dzieje się tak, gdyż w Górniku piłkarz ma dużo więcej zadań w ofensywie. - Uważam, że ustawienie z trójką obrońców, najbardziej odpowiada naszej drużynie, w tym i Rafałowi. Dzięki temu może on się pokazać w ataku, a że ma dobrze ułożoną stopę widzieliśmy w kilku poprzednich spotkaniach. W innych klubach Rafał był przede wszystkim obrońcą, stąd nie strzelał goli - przyznaje dyrektor Górnika. - Rafałowi sprzyja szczęście, bo niemal wszystko co uderzy wpada do bramki. Nas to nie martwi, rywali owszem - dodaje Warzycha.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]