Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika): - Mecz miał dwie fazy. Po stracie bramki, Górnik przejął inicjatywę i stwarzał sytuacje. Można było być zadowolonym ze sposobu grania, ale nie ze skuteczności. Druga faza zaczęła się po strzelonym przez nas golu. Wtedy inicjatywę przejęła Wisła, ale na szczęście bez konsekwencji. Remis jest więc sprawiedliwym wynikiem. Myślę, że jeżeli utrzymamy taki sposób grania i organizację gry, to możemy z nadzieją patrzeć na kolejny mecz. Szkoda tylko sytuacji Roberta Jeża, ale Wisła też miała swoje.

Kazimierz Moskal (trener Wisły): - Zagraliśmy słabe spotkanie. W pierwszej połowie nawet bardzo słabe. Nie zasłużyliśmy na nic więcej niż remis, choć w drugiej połowie mieliśmy sytuacje do zdobycia drugiej bramki. Nie wiem, co się stało, ale wyglądało to tak, jakby szybko strzelona bramka stała się naszym problemem. Zaczęliśmy grać dopiero po stracie gola. Nie potrafiliśmy przed przerwą wymienić dwóch podań, musieliśmy cały czas biegać za piłką i sami narobiliśmy sobie dużo kłopotów. Pozostał po tym meczu niesmak. Górnik miał w pierwszej połowie prawie 70 procent posiadania piłki, a z mojej perspektywy wyglądało, jakby było to jeszcze więcej. Chyba liczyliśmy, że dociągniemy te 85 minut po zdobyciu bramki, do końca z wynikiem 1:0.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online