Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika): "Jak się okazuje każdy sposób gry jest dobry. Można przeważać, strzelić dwa gole i niekoniecznie wygrać. Można też ostrożnie z tyłu czekać na błąd rywala i też zdobyć dwie bramki. Te dwa sposoby stworzyły ciekawe widowisko, pełne emocji. Naszą grę nieco zdezorganizowała kontuzja Radosława Sobolewskiego. Po raz kolejny muszę pogratulować zawodnikom. Stanęli na wysokości zadania, grali do samego końca, co zaowocowało remisem. Straciliśmy w tym meczu dwie bramki, trzeba będzie się zastanowić co jest do poprawy".

Angel Perez Garcia (trener Piasta): "Pierwsza połowa była dla nas trudna. Górnik cały czas naciskał. Na szczęście udało się temu oprzeć, a po przerwie zagraliśmy już znacznie lepiej. Stworzyliśmy więcej sytuacji, prowadziliśmy. Niestety znów pojawił się ten sam problem. Musieliby nam chyba zabić zawodnika żebyśmy mieli rzut karny. Kamil Wilczek został przecież powalony przez spóźnionego bramkarza Górnika. Bardziej klarownej sytuacji do karnego być chyba nie może. Mieliśmy pecha, bo bramka Piotra Brożka nie pozwoliła nam zainkasować trzech punktów. Nie mam oczywiście do Brożka żadnych pretensji, próbował przecież wybić piłkę".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]