Marcin Bochynek: Stawiam więc na remis

- Zespół Górnika jest w dobrej dyspozycji, Piast zaliczył tak naprawdę jedną wpadkę, czyli porażkę z Zawiszą. Stawiam więc na remis - mówi przed dzisiejszym meczem z Piastem Marcin Bochynek, były szkoleniowiec zabrzan. - Najlepiej, aby było to takie widowisko, jak ostatnio przy Roosevelta w starciu ze Śląskiem Wrocław. Niech znowu wpadnie sześć bramek. W zespole gliwickim podoba mi się Kamil Wilczek. Pamiętam, jak chłopak wrócił z Hiszpanii; chciałem go wtedy ściągnąć do Zabrza, ale się nie udało. Potrafi dobrze grać w ataku, ale moim zdaniem w derbach powstrzyma go Błażej Augustyn. Ozdobą spotkania mogą być ich powietrzne pojedynki.
- Górnik ma na pewno jedną ważną przewagę nad Piastem: zdecydowanie więcej kibiców. Na razie jego mecze ogląda ograniczona liczba widzów. Ale gdy budowa stadionu zostanie ukończona, a Górnik będzie dobrze grał, może przyjść nawet ponad 15 tysięcy widzów. W Gliwicach frekwencja jest kiepska. Mimo że drużyna nie prezentuje się wcale źle, na stadion przychodzi zaledwie 3 tysiące kibiców.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]