Dyrektor Kubica się obraził

Józef Kubica, dyrektor MOSiR w Zabrzu opuścił spotkanie przedstawicieli miasta i rady nadzorczej Górnika. Przejęcie akcji Sportowej Spółki Akcyjnej przez gminę Zabrze stanęło pod znakiem zapytania.
- Andrzej Daszek, prezes Polindu, firmy, która jest właścicielem akcji nieoczekiwanie zmienił swoją koncepcję - tłumaczy dyrektor MOSiR w Zabrzu, Józef Kubica. - Nie chcą by MOSiR przejął akcje. Wszystkich wprawił tym w osłupienie. Nie wiem, co chce przez to osiągnąć. Wyszedłem z zebrania. Nie będę się pchał na stołek, na którym mnie nie chcą.

Całą sprawę tłumaczy spokojnie Andrzej Mierzwa, prezes rady nadzorczej Górnika. - Pan Kubica niekiedy kieruje się irracjonalnymi pobudkami - mówi. - Jesteśmy po rozmowach z prezydentem Zabrza, Jerzym Gołubowiczem. Ostateczne decyzje zapadną w przyszłym tygodniu. Wszystko jest na najlepszej drodze, by cała sprawa została zamknięta.

Andrzej Daszek stwierdził ponoć, że MOSiR to zbyt niska półka jak na Górnika Zabrze. Te słowa wzbudziły ponoć najwięcej kontrowersji.

- Niefortunnie sformułowane stwierdzenie. Bardziej chodziło o kwestię odpowiedzialności za ten klub - tłumaczy Mierzwa. - Myślę, że wszyscy szybko zapomną o niesnaskach. Jeszcze raz powtarzam: przejęcie akcji Górnika przez MOSiR nadal jest aktualne.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]