Forum
 

Cerimagić i Przybylski walczą o powrót do zdrowia

Armin Cerimagić i Mariusz Przybylski odczuwają skutki kontuzji. Obaj pomocnicy z powodu urazów nie mogli pojechać na zgrupowanie Górnika do Turcji. Obecnie Cerimagić i Przybylski rehabilitują się w Centrum Fizjoterapii Fizjofit w Gliwicach pod okiem Michała Klicha. Znacznie lepiej wygląda sytuacja pierwszego z nich, który miał wycinaną wyrośl na łydce lewej nogi. - W jego przypadku jestem dużym optymistą. Progres, jaki zrobił w minionym tygodniu, jest duży. Stopniowo adaptujemy go do większych obciążeń. Wykonał sporo pracy tlenowej na rowerku, powoli zaczyna już truchtać - mówi Klich.
Z kolei Przybylski powoli wraca do zdrowia już po drugiej operacji stawu skokowego. - Mariusz jest już rok wyłączony z gry, przeszedł dwie operacje, więc u niego rekonwalescencja przebiega dłużej. Kostka jest jeszcze bolesna, więc pracę tlenową Mariusz wykonuje głównie na rowerku stacjonarnym - dodaje Klich.

źródło: Gazeta Wyborcza / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online