Robert Warzycha o odejściu Mateusza Zachary

Robert Warzycha, dyrektor sportowy Górnika odniósł się do odejścia z klubu Mateusza Zachary, który w środę podpisał 3-letni kontrakt z chińskim klubem Henan Jianye.
- Mogę Mateuszowi pogratulować. Każdy piłkarz gra po to, by się rozwijać, poprawiać swój status społeczny, zapewnić byt sobie i najbliższym – komentuje transfer swojego najlepszego napastnika Robert Warzycha, dyrektor sportowy Górnika. - Czy sobie poradzi? Powinien. To solidny piłkarz, a Chińczycy z pewnością nie brali go w ciemno. Był w klubie kilka dni, przeszedł odpowiednie testy, więc dlaczego ma się nie udać? To wciąż piłkarz, który najlepsze lata ma przed sobą, a przykład Krzysztofa Mączyńskiego pokazuje, że nawet z Chin można trafić do reprezentacji i strzelać gole w eliminacjach mistrzostw Europy. Trzymamy kciuki i pracujemy nad tym, by znaleźć wiosną piłkarza, który wypełni po Mateuszu lukę w ataku – dodaje Warzycha.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]