Robert Warzycha rezygnuje z Żeglenia

Górnik wznowił w poniedziałek zajęcia po wolnej niedzieli. W treningach drużyny nie uczestniczy już testowany w minionym tygodniu Łukasz Żegleń, który wcześniej grał w Gwarku Zabrze. Robert Warzycha uznał, że jego umiejętności nie są na tyle wystarczające, by powalczyć o miejsce w zespole. Wciąż natomiast ćwiczy z Górnikiem Gruzin Giorgi Alawerdaszwili.
Po sparingu z Polonią Bytom zajęcia z fizjoterapeutą miał narzekający na drobny uraz Przemysław Oziębała. Indywidualnie ćwiczyli także Mariusz Przybylski i Armin Cerimagić. Ten ostatni wrócił do Zabrza po nieco dłuższym pobycie w rodzinnej Bośni, gdzie przechodził rehabilitację po wcześniejszej operacji usunięcia narośli z łydki. - Czuję się dobrze, kontuzja to już historia. Chciałbym jak najszybciej wrócić do normalnych zajęć - deklaruje bośniacki pomocnik.
- To dobra wiadomość, bo Armin jest piłkarzem, który może dać nam sporo jakości. Świetnie prezentował się zaraz po dołączeniu do nas i gdyby nie problemy z łydką na pewno grałby częściej w lidze. Niestety praktycznie bez przerwy narzekał na silny ból łydki i wypadał z treningów. Teraz wszystko jest w porządku. Bardzo na niego liczę - mówi Robert Warzycha.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]