Giorgi Alawerdaszwili chce grać w Górniku

Giorgi Alawerdaszwili to piłkarz o bardzo bogatym piłkarskim CV. 27-letni napastnik grał już w kilkunastu klubach. U siebie w Gruzji, a także w Portugalii, Finlandii, na Litwie czy w Rumunii. Teraz wiele wskazuje na to, że może wzmocnić Górnika, bo dyrektor sportowy klubu z Zabrza Robert Warzycha po sobotnim meczu chwalił zawodnika. - Widać, że mam papiery na granie - podkreślał. 

Jakie są pierwsze wrażenia z pobytu w Górniku?
Giorgi Alawerdaszwili: - Jestem bardzo zadowolony. Zostałem dobrze przyjęty przez zawodników. Zrobię wszystko, żeby zostać i pomóc Górnikowi. Wiem, że to klub o bogatych tradycjach i z sukcesami.

Nie zraża pana to, że polski klub przeżywa teraz ogromne kłopoty finansowe?
- Słyszałem o tym, ale chciałbym tutaj zostać. Inne kluby w innych ligach też mają swoje problemy. Trzeba wierzyć, że wszystko się ułoży.

W Ruchu Chorzów grał Mamia Jikia, a w GKS Katowice przed laty Gija Guruli. Zna ich pan?
- Nie osobiście, ale słyszałem o nich i wiem, że tutaj dobrze im szło. Ja postaram się teraz do swojej osoby przekonać przede wszystkim trenerów, a potem także kibiców.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]