Robert Warzycha: Gruzin ma papiery na granie

- Zwycięstwo cieszy, ale nie ustrzegliśmy się błędów – mówi dyrektor sportowy Górnika, Robert Warzycha.
W sobotę Górnik skończył pierwsze w tym roku zgrupowanie zorganizowane w Zabrzu. Jego podsumowaniem był sparing z Polonią.
- Pierwsze mecze kontrolne zawsze są trudne, bo wiadomo, że ciężko teraz pracujemy na treningach. Cieszy jednak wygrana i to, że bramki zdobywają ci zawodnicy, którzy powinni je zdobywać - podkreśla Robert Warzycha. Szkoleniowcy Górnika nie mogli skorzystać z usług kilku graczy. - Radek Sobolewski ma kłopoty z biodrem, ale to nic poważnego. Indywidualnym tokiem trenuje też Słowak Erik Grendel - mówi dyrektor Górnika.
Z niezłej strony pokazał się za to kolejny z przymierzanych zawodników do Górnika, Giorgi Alavardashvili. Gruzin pokazał kilka efektownych zagrać. Łatwo radził sobie w sytuacjach jeden na jeden z rywalami.
- Widać, że szuka gry i ma papiery na granie. Cieszę się, że z nami trenuje - podkreśla Warzycha.
Co ważne, z bardzo dobrej strony pokazał się dzisiaj młodzież Górnika. W wyjściowym składzie wystąpił 18-letni Michał Teichman i nieco starszy Konrad Nowak. W drugiej połowie gola zdobył inny osiemnastolatek, Jarosław Potoniec, a Rafał Kurzawa rządził i dzielił w drugiej linii.
- Skoro są z nami, to już o czymś świadczy. Ostatnie ciężkie treningi podcięły im skrzydełka. Na pewno stać ich na jeszcze więcej – kończy Robert Warzycha. Kolejny sparing Górnika zagra w środę z GKS Tychy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]