Górnik wyjedzie do Zakopanego

Powoli wypełnia się grafik przygotowań zimowych piłkarzy Górnika, którzy aktualnie przebywają na urlopach. W planach są dwa zgrupowania, jedno w Zakopanem, drugie w tureckiej Alanii.
Przygotowania do rundy wiosennej zabrzanie rozpoczną 7 stycznia badaniami wydolnościowymi w katowickiej AWF. Później zespół będzie trenował na miejscu, by 10 stycznia wyjechać do Zakopanego. W ośrodku COS górnicy przebywać będą do 16 stycznia. 
Zgrupowanie zagraniczne odbędzie się w dniach od 24 stycznia do 5 lutego w Alanii, gdzie drużyna stacjonować będzie w Kahya Hotel. W jego trakcie zabrzanie rozegrają 5 sparingów. Na początek zmierzą się z miejscowym klubem I ligi tureckiej - Alanyaspor.
- Jesteśmy w trakcie finalizowania gier sparingowych, jak również ustalania dat - mówi oficjalnej stronie Górnika Krzysztof Maj, wiceprezes zarządu klubu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]