Piłkarze Górnika rozpoczęli urlopy

Po meczu z Jagiellonią piłkarze Górnika rozpoczęli urlopy, które potrwają do 7 stycznia. Nieco inaczej wygląda sytuacja Armina Ćerimagicia, który w środę przeszedł w Poznaniu zabieg wycięcia wyrośli i teraz czeka go ok. 6-tygodniowa przerwa w aktywności fizycznej.
6-centymetrowej wielkości wyrośl pojawiła się u Ćerimagicia w okolicach łydki lewej nogi. Została usunięta w poznańskiej klinice RehaSport. - Normalnie to nie jest to trudny zabieg, ale w moim przypadku umiejscowienie wyrośli skomplikowało pracę lekarzom. Przez to wydłuży się też okres rehabilitacji do ok. 6 tygodni - tłumaczy Armin, który w najbliższych dniach będzie się jeszcze poruszał o kulach.
Bośniak urlop spędzi w rodzinnym Sarajewie, ale z powodu przebytego zabiegu będzie to raczej wypoczynek bierny niż aktywny. - Pierwsza część sezonu nie była dla mnie udana. Z powodu urazów grałem niewiele, ale mam nadzieję, że to koniec moich kłopotów i wiosną pomogę Górnikowi w osiąganiu dobrych wyników - kończy z optymizmem Ćerimagić.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]