Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): "Komentarz do dobrego spotkania byłby łatwiejszy, gdyby mecz zakończył się chociażby, tak myślę, jestem o tym przekonany, bardziej sprawiedliwym wynikiem, czyli remisem co najmniej. Pierwsza połowa była wyrównana, jedna sytuacja wykorzystana przez Jagiellonię, jedna może z dwóch, może trzech. Górnik też miał swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystał. 

- Myślę, że zejście Roberta Jeża nas zmobilizowało a Jagiellonię utwierdziło w przekonaniu, że ten mecz będzie łatwy. Nie był łatwy, bo mieliśmy dwie fantastyczne, stuprocentowe sytuacje Łuczaka i Sobolewskiego. Mogły ten mecz odwrócić całkowicie. Nie stało się tak, dlatego przegrywamy mecz, który pomimo żeśmy go przegrali, pokazał że w Górniku jest charakter, chłopcy są z sercem do gry.

- Po meczach przegranych należą się słowa krytyki, ale pomimo przegranego meczu muszę skierować słowa pochwały pod adresem naszych zawodników. Są dwa miesiące, trzeba to układać po przerwie od nowa, myślę że ten mecz może być dobrym prognostykiem przed wznowieniem rozgrywek".

Michał Probierz (trener Jagiellonii Białystok): "Chciałem pogratulować zawodnikom bardzo dobrej rundy. Na pewno były momenty trudne. Wiedzieliśmy, że dzisiejszy mecz, po dwóch porażkach i trzech remisach, musimy wygrać. Mecz dobrze się ułożył, dobrze graliśmy pierwszą połowę. Ale to jest ta psychika i psychologia piłki nożnej, że bardzo często zespół stara się już tylko utrzymać to prowadzenie. Ale dla nas najważniejsze jest zwycięstwo i to, że mamy przewagę nad grupą spadkową.

- Możemy teraz spokojnie pracować. Staramy się ten zespół uzupełniać w taki sposób, żeby był to zespół na lata, a nie tylko na dzisiaj. Chciałem podziękować też kibicom za doping po dwóch dobrych okazjach Górnika, wsparli naszych zawodników w bardzo trudnym momencie".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]