Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN odrzuciła odwołanie Górnika

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN nie przychyliła się do odwołania Górnika Zabrze od skrócenia kary dyskwalifikacji dla Błażeja Augustyna.
Augustyn za czerwoną kartkę obejrzaną w meczu z Pogonią Szczecin został zdyskwalifikowany na cztery spotkania. 

NKO oddaliła odwołanie zawodnika Błażeja Augustyna (Górnik Zabrze) z dnia 14 listopada 2014 roku od orzeczenia Komisji Ligi z dnia 5 listopada 2014 w sprawie dyskwalifikacji zawodnika w ramach rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Komisja Ligi wymierzyła zawodnikowi karę dyskwalifikacji w wymiarze 4 meczów w związku z otrzymaną przez zawodnika samoistną czerwoną kartką w meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin za rażący faul atak wyprostowaną nogą w nogi przeciwnika.

NKO zmieniła orzeczenie Komisji Ligi w sprawie niewłaściwego zachowania zawodnika Grzegorza Kasprzika (Górnik Zabrze) umieszczenia na portalu Facebook wulgarnych treści w zakresie wysokości kary, orzekając ją w wymiarze 2500 zł.


źródło: 90minut.pl / PZPNRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]