Forum
 

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN odrzuciła odwołanie Górnika

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN nie przychyliła się do odwołania Górnika Zabrze od skrócenia kary dyskwalifikacji dla Błażeja Augustyna.
Augustyn za czerwoną kartkę obejrzaną w meczu z Pogonią Szczecin został zdyskwalifikowany na cztery spotkania. 

NKO oddaliła odwołanie zawodnika Błażeja Augustyna (Górnik Zabrze) z dnia 14 listopada 2014 roku od orzeczenia Komisji Ligi z dnia 5 listopada 2014 w sprawie dyskwalifikacji zawodnika w ramach rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Komisja Ligi wymierzyła zawodnikowi karę dyskwalifikacji w wymiarze 4 meczów w związku z otrzymaną przez zawodnika samoistną czerwoną kartką w meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin za rażący faul atak wyprostowaną nogą w nogi przeciwnika.

NKO zmieniła orzeczenie Komisji Ligi w sprawie niewłaściwego zachowania zawodnika Grzegorza Kasprzika (Górnik Zabrze) umieszczenia na portalu Facebook wulgarnych treści w zakresie wysokości kary, orzekając ją w wymiarze 2500 zł.


źródło: 90minut.pl / PZPNRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online