Pavels Steinbors przyznał się do błędu

Pavels Steinbors, łotewski bramkarz Górnika nie mógł być do końca zadowolony po poniedziałkowym spotkaniu z Cracovią. Co prawda zabrzanie wygrali to spotkanie, ale na początku stracili gola po jego błędzie. Steinbors nie dał rady złapać dość łatwej piłki. - Co tu dużo mówić, golkiper Górnika popełnił błąd - analizuje sam zawodnik. Co ciekawe, gola strzelił mu jego rodak Deniss Rakels. - Łotewski pojedynek Steinbors - Rakels jest ciekawy z medialnego punktu widzenia, ale prywatnie znamy się od lat i przyjaźnimy. Na zgrupowaniu trochę żartowaliśmy na ten temat. Deniss nie zapowiadał jednak, że mnie pokona - mówi Steinbors.
Trzeba podkreślić, że Steinbors pomylił się w tym meczu tylko raz. Co więcej, w ostatniej minucie bardzo dobrą interwencją meczu uratował Górnikowi wygraną. - Najważniejsze nie jest to, jak się zaczyna, ale jak się kończy. Straciliśmy bramkę, ale na szczęście potrafiliśmy nie tylko odrobić straty, ale też strzelić gola na wagę ważnych trzech punktów - podkreśla Łotysz.

źródło: gornikzabrze.pl / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]