Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika): - Chłopcy mieli rozegrać mecz i pokazać to, co wcześniej ćwiczyliśmy. Szkoda, że skończyło się to wszystko bez goli. Ale wynik nie był najważniejszy.. Co do personaliów, to wszyscy mają plusy i minusy. Rużomberok wprowadził sporo zmian w drugiej połowie, my także, ale chyba nasze były lepsze. W sumie możemy być zadowoleni. 

Ladislav Simco (trener Rużomberoka): - Było to klasyczne spotkanie towarzyskie, w którym wynik w żadnym wypadku nie był najważniejszą sprawą. Było duże tempo gry i sporo akcji ofensywnych z obu stron. Jeśli chodzi o Górnika to podobała mi się jego gra, a kilka akcji ofensywnych było naprawdę pięknych. Mieli gospodarze co najmniej 3 dogodne sytuacje, które przy większej dozie szczęścia można było zamienić na bramki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]