Dankowski: Konrad Nowak wraca na właściwe tory

Kiedy Arkadiusz Milik strzela gole dla Ajaksu, do składu Górnika powoli wraca Konrad Nowak. W Zabrzu mecz pucharowy z Koroną odhaczono, a po stronie plusów trenerzy na pewno zapisali grę Konrada Nowaka. To kolejny piłkarz, który wraca do gry po poważnych problemach zdrowotnych, a przecież do Górnika trafiał swego czasu razem z Arkadiuszem Milikiem.
Dziś ten ostatni gra w Ajaksie Amsterdam - dla którego w Pucharze Holandii strzelił 6 goli - i w pierwszej reprezentacji Polski, a Nowak walczy o miejsce w meczowej osiemnastce klubu z Roosevelta. Z Lechią pewnie jeszcze nie zagra, ale na pewno dał bardzo pozytywny sygnał.
- Oglądamy Konrada od dłuższego czasu i faktycznie wraca na właściwe tory. To wciąż piłkarz, który może Górnikowi sporo dać - mówi trener zabrzan, Józef Dankowski.
Na boisko wrócą w niedzielę piłkarze, którzy we wtorek siedli na trybunie głównej. Mateusz Zachara, Rafał Kosznik, Robert Jeż... - Zdecydowanie wolę grać, ale spojrzenie na grę z perspektywy trybun też ma swoją wartość. Nieważne, z kim zagramy teraz w Pucharze Polski... To dla mnie jest obojętne. Najważniejsze, że następnego rywala mamy w Zabrzu i nie musimy nigdzie jeździć - powiedział słowacki pomocnik Górnika. Mecz z Lechią zabrzanie zagrają w niedzielne popołudnie.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]