Kosznik wrócił do treningów

Rafał Kosznik rozpoczął treningi z zabrzańską drużyną. Piłkarz nie grał we wtorkowym meczu Pucharu Polski z Koroną (2:1). Po wygranym meczu pucharowym z Koroną Kielce, zabrzanie rozpoczęli przygotowania do niedzielnego meczu z Lechią Gdańsk. W zajęciach uczestniczył już rekonwalescent Rafał Kosznik, który doznał wcześniej lekkiego urazu w meczu z Podbeskidziem. - Rafał miał zajęcia o mniejszej intensywności, niż pozostali piłkarze. Po kontuzji przyglądamy mu się bacznie - przyznaje trener Józef Dankowski. 
Piłkarz jest optymistycznie nastawiony do swojego powrotu do gry, tym bardziej, że chodzi o Lechię, klub, w którym ten wychowanek Kaszubii Kościerzyna stawiał pierwsze kroki ligowe. - Czuję się bardzo dobrze i na pewno chciałbym zagrać w niedzielę - mówi oficjalnej stronie klubu skrzydłowy Górnika.
Jak wyglądał środowy trening na bocznym boisku? - Zespół został podzielony na dwie grupy. Pierwsza miała trening kompensacyjny, czyli jakby odnowę biologiczną po meczu Pucharu Polski. Druga grupa chłopaków, a więc głównie ci, którzy nie grali w Pucharze, odbyła trening techniczny zakończony wewnętrzną gierką. Oczywiście, ta grupa trenowała dłużej - informuje trener Dankowski.

źródło: Sport / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]