Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Tarasiewicz (trener Korony): - Błędy indywidualne powodują, że tracimy gole. A można było ich uniknąć. Szkoda, bo zasłużyliśmy na to, żeby z Górnikiem zagrać przynajmniej dogrywkę. Może odcierpimy to w meczu z Piastem w lidze, ale chcieliśmy awansować do kolejnej rundy. Oczywiście, że liga jest dla nas priorytetem, ale jest niedosyt... Boli, że kiedy po 30 minutach w końcu się obudziliśmy, zespół po prostym błędzie stracił gola. 

Józef Dankowski (trener Górnika): - Zespół zagrał tak, jak tego oczekiwaliśmy. Piłkarze, którzy wyszli na boisko, mieli wykonać zadanie, czyli awansować do kolejnej rundy. I zrobili to. Podkreślam, że nie była to druga drużyna. Każdy z nich może wyjść w pierwszej jedenastce na mecz ligowy i - jestem o tym w 100 procentach przekonany - zrobi to, czego od niego oczekujemy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]