Zachara: Nie wiem, czy zostanę w Górniku

- Mamy ostatni dzień okienka transferowego i jeszcze wiele może się wydarzyć - mówi napastnik Górnika Zabrze, Mateusz Zachara.
Ostatnio wiele mówiło się o odejściu Mateusza Zachary. Czy napastnik Górnika zostanie w Zabrzu? - Naprawdę nie wiem. Mamy ostatni dzień okienka transferowego i jeszcze wiele może się wydarzyć - odpowiada Mateusz Zachara.
- W sobotę skupiałem się tylko i wyłącznie na spotkaniu ze Śląskiem. Nie mogę być zadowolony ze swojej postawy. Myśli o powołaniu do reprezentacji też zostawiłem w szatni. Po jego otrzymaniu byłem zaskoczony, ale jak najbardziej pozytywnie. To naprawdę bardzo pozytywnie "nakręca" - dodaje napastnik Górnika.
- Źle się dla nas mecz we Wrocławiu ułożył. Nie graliśmy tego, co założyliśmy sobie w szatni. W środku pola było sporo nerwowości. Popełniliśmy również błąd i pozwoliliśmy Paixao dojść do dogodnej sytuacji. W drugiej połowie mieliśmy z kolei fragmenty naprawdę dobrej gry. Oba zespoły grały otwarty futbol, mieliśmy więc dużo miejsca w bocznych strefach boiska, co pozwalało nam dośrodkowywać piłki w pole karne. Niestety, zabrakło kropki nad "i" - podsumowuje porażkę 0:2 ze Śląskiem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]