Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika): Przegraliśmy pierwszy mecz w tym sezonie i to na własne życzenie. W pierwszej połowie graliśmy za mało dokładnie. Śląska piłka się trzymała i dobrze nią operowali. Sami się prosiliśmy, aby Śląsk to wykorzystał i strzelił gola. I tak się stało. Druga połowa była już lepsza w naszym wykonaniu i równie dobrze mogła się zakończyć strzeleniem gola, czy nawet dwóch dla nas, jak i dla Śląska. To była dobra promocja piłki nożnej. Zwłaszcza w drugiej połowie. 

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska): Dobry mecz. Szczególne gratulacje dla moich chłopców, którzy się nie przestraszyli zespołu bez porażki i zagrali odważnie. Widzieliśmy dużo pięknych akcji w wykonaniu obu zespołów. Górnik najlepiej się czuje, kiedy posiada piłkę. Musieliśmy więc ich zdominować i nam się to udało. Uważam, że wygraliśmy zasłużenie. Flavio Paixao zdobył dwa gole, ale mógł zdobyć jeszcze więcej, bo rozegranie niektórych ataków mogło być lepsze. Cały czas się zgrywamy i widać, że przynosi to efekty. Dobrze, że wygraliśmy, bo mamy teraz dwa spokojne tygodnie pracy i przygotowań do następnego spotkania.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]