Były prezes Górnika: Klub stacza się od kilku lat

Łukasz Mazur zabrał głos w sprawie ogromnego zadłużenia Górnika m.in. wobec piłkarzy.
"Pojawiają się informacje, że piłkarze w Górniku nie otrzymują wynagrodzenia od 7 miesięcy i w ogóle sytuacja finansowa klubu jest tragiczna. Dosyć zabawne, że ktoś to w ogóle traktuje jako sensację. Każdy bowiem, kto się w minimalnym stopniu interesuje Górnikiem i się nim martwi, wiedział o tym od dawna. Ot, taka tajemnica poliszynela. Górnik dzisiaj trzyma się już nawet nie na plastrach na ślinie. A dokładniej na ślinie Zbigniewa Waśkiewicza. Gdyby nie zaręczył swoim słowem piłkarzom, że pieniądze otrzymają w lipcu, to mielibyśmy gówno, a nie licencję" - pisze na Facebooku Łukasz Mazur.
Były prezes zabrzańskiego klubu zauważa, że taka sytuacja to konsekwencja złych decyzji sprzed laty. - Od kilku lat piszę, wbrew większości, że Górnik się stacza. W dużej mierze dzięki pomocy miasta Zabrze, które jedną ręką dając, drugą pilnuje, żeby ta kasa do osób niepowołanych nie wpłynęła. Więc ja wczorajszą wiadomością bym się bardzo nie podniecał. Jesteśmy w czarnej du... od czasów rządów Szustera, Jędrycha. Jankowski z Nawałką swoje dołożyli. Ale wybory są w tym roku, jakieś pieniądze w kieszeniach podatników na ugaszenie pożaru pani Szulik znajdzie. Część z nich trafi oczywiście do tych, co zawsze, ale część dostanie do zagospodarowania Zbigniew Waśkiewicz. I w nim cała nadzieja. Że nie pozwoli jej rozkraść. Mówiąc wprost, jeśli nie Zbigniew Waśkiewicz, to pewnie Krzysztof Maj albo Zbigniew Iwański, I wtedy rzeczywiście gaśmy światło. Co zresztą, w sensie dosłownym za niezapłacone przez Górnik faktury, ponoć już pan Dębicki pracownikom swojej spółki sugerował - przyznaje Mazur, który nawiązuje do faktu, iż klub zalega z opłatami za prąd, przez co grozi mu odłączenie energii...


źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]