Forum
 

Skrzypczak: Chciałbym zostać na dłużej w Górniku

- Miałem dwie dobre sytuacje i je wykorzystałem. Bardzo się z tego cieszę. Na pewno chciałbym zostać na dłużej w Górniku i powalczyć o miejsce w składzie. Za darmo tego nie dostanę - mówi Szymon Skrzypczak.
Dwie bramki we wczorajszym meczu towarzyskim ze Slavią Ruda Śląska zdobył Szymon Skrzypczak, który w tym roku skutecznością nie grzeszył. Dwa gole to jednak nie jest rekord napastnika. - W Polkowicach zdarzało się, że strzelałem po 3-4 gole - wspomina. - Uważam, że mecz wybiegałem, miałem dwie dobre sytuacje i je wykorzystałem. Bardzo się z tego cieszę. Na pewno chciałbym zostać na dłużej w Górniku i powalczyć o miejsce w składzie. Za darmo tego nie dostanę - mówi.
W barwach Górnika zagrał Mateusz Wrzesień, który jest testowany. Zaliczył asystę przy bramce Wojciecha Łuczaka. - Chciałem się pokazać z dobrej strony, zagrać jak najlepiej, mimo że to tylko sparing. Nie będę jednak oceniał swojej gry to już należy do trenera Roberta Warzychy. W środę mamy kolejne sparingi i trzeba cały czas udowadniać swoją wartość. Bardzo mi zależy na tym, by przekonać do siebie trenera Górnika - podkreśla gracz, który ostatnio występował w Zagłębiu Sosnowiec.

źródło: gornikzabrze.pl / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online