Forum
 

Bartosz Kopacz chce wywalczyć miejsce w podstawowym składzie Górnika

Czy w przyszłym sezonie Bartosz Kopacz stanie się ważnym ogniwem Górnika Zabrze? 22-letni zawodnik poprzednie rozgrywki spędził na wypożyczeniu do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. O ile jesień nie była dla niego zbyt udana, to wiosną spisywał się bardzo dobrze. - Na pewno coś wyniosłem z tego pobytu w Niecieczy, podniosłem swoje umiejętności i doświadczenie - mówi. 
Kopacz wrócił do Zabrza i będzie próbował przekonać do siebie trenera Roberta Warzychę. To będzie już dla niego druga próba poważnego zaistnienia w Górniku. Kopacz grał sporo na wiosnę 2013 r. Był nawet bohaterem Wielkich Derbów Śląska, w których strzelił gola. Tyle że ówczesny trener Adam Nawałka nie był do końca z niego zadowolony i zdecydował, by zawodnik przez kolejny rok ogrywał się na wypożyczeniu. - Chciałbym przede wszystkim przekonać do siebie trenera Warzychę, by postawił na mnie. Ja będę się starał z całych sił, ale ostateczna decyzja należeć będzie do trenera. Chciałbym przede wszystkim wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie Górnika - zapowiada Kopacz, który wraz z pozostałymi zawodnikami przeszedł we wtorek badania mocy i siły. Już dziś górnicy odbędą pierwszy trening w okresie przygotowawczym.

źródło: Gazeta Wyborcza / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online