Augustyn: Chciałbym jak najszybciej wrócić do gry

Od dłuższego czasu poza grą znajduje się Błażej Augustyn. Defensor Górnika Zabrze ma nadzieję, że będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego od początku okresu przygotowawczego.
- Zamelduję się na pierwszym spotkaniu i zgłoszę chęć do ciężkiej pracy. Oczywiście, nie wszystko zależy ode mnie, ostateczny głos należeć będzie do trenera i lekarza. Być może będzie i tak, że potrenuję na początku indywidualnym tokiem, a dopiero potem dołączę do zespołu. Ja już nie mogę doczekać się wspólnych treningów, chciałbym jak najszybciej włączyć się do przygotowań do nowego sezonu i wrócić do gry - zaznaczył Augustyn.
Po raz ostatni gracz Górnika zagrał w połowie lutego. - Trudno to nazwać grą, gdyż byłem na boisku dwadzieścia parę minut i koniec... Okazało się, że złamałem kość piętową i konieczna była operacja zespolenia tej kości śrubą. Straciłem całą wiosnę, ale nic nie mogłem zrobić - zakończył Augustyn.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]