Zachara odejdzie z Górnika?

Trener Górnika Zabrze Robert Warzycha mówi w rozmowie ze "Sportem", że pojawiają się zapytania innych klubów o Mateusza Zacharę.
Zachara był w minionym sezonie najskuteczniejszym graczem Górnika. Choć niemal wszystkie gole strzelił jesienią, to i tak budzi zainteresowanie innych klubów. - Powiedziałem piłkarzom, że będę dumny, jeśli ktoś lepszy i bogatszy się po nich zgłosi. Po to grają i to nie zmienia się od lat. Ja też byłem szczęśliwy, kiedy chciał mnie z Górnika kupić Everton. Mateusz nie odejdzie jednak za czapkę gruszek, bo to nie miałoby sensu - mówi Warzycha.
Możliwe odejście Zachary to jeden z powodów planowanego transferu brazylijskiego napastnika. - Widziałem na kasetach całe mecze w jego wykonaniu. Nie jeden, nie dwa... Strzela gole, może grać na "9", ale też na bokach pomocy. Podoba mi się jego dyscyplina taktyczna - dodaje Warzycha, ale wciąż nie ujawnia nazwiska tego zawodnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]