Waśkiewicz: Sprowadzimy 3-4 piłkarzy

- Mimo odejść kilku zawodników trzon zespołu jest. Myślę, że pod tym względem wcale nie jesteśmy poniżej ligowej średniej i sporo klubów chciałoby mieć takich zawodników - mówi prezes Zbigniew Waśkiewicz.
Po zakończeniu ostatniej kolejki ekstraklasy, prezes Górnika Zabrze zadzwonił do Dariusza Smagorowicza i pogratulował mu trzeciego miejsca w lidze. - Oczywiście oba kluby ze sobą rywalizują, ale jeżeli śląska drużyna jest w trójce, to się z tego cieszymy. Dziś coraz trudniej naszym miastom rywalizować z Warszawą, Poznaniem, Wrocławiem, Gdańskiem. A mógłbym wymienić jeszcze kilka innych. Tymczasem dwa kluby są w pierwszej szóstce, a przecież niewiele brakowało, by było jeszcze lepiej - mówi Zbigniew Waśkiewicz.
- Ich remis z Pogonią Szczecin jest dla nas o tyle istotny, że nie ma dziś gdybania. Myślę o trzecim miejscu w wypadku ewentualnej wygranej. Szczytem możliwości było miejsce czwarte - przyznaje prezes Górnika. Czy w przyszłym sezonie zabrzan będzie stać na powtórzenie podobnego rezultatu? Z klubu odeszło już kilku zawodników, pewnie kolejni jeszcze odejdą. Mimo to, powodów do paniki zdaniem szefa "Trójkolorowych" nie ma.
- Mimo odejść kilku zawodników trzon zespołu jest. Myślę, że pod tym względem wcale nie jesteśmy poniżej ligowej średniej i sporo klubów chciałoby mieć takich zawodników, jakich wciąż ma Górnik. 3-4 sprowadzimy - zdradza Waśkiewicz. Wiadomo już, że do klubu zostanie wypożyczony brazylijski napastnik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]