Witkowski i Łukasiewicz odchodzą z Górnika

W nowym sezonie T-Mobile Ekstraklasy w Górniku zabraknie z pewnością Prejuce Nakoulmy, Pawła Olkowskiego, Norberta Witkowskiego i Antoniego Łukasiewicza. Przed meczem z Lechią Gdańsk zostali oni uroczyście pożegnani przez działaczy zabrzańskiego klubu - informuje oficjalny portal Górnika. 
Całej czwórce kończą się kontrakty i wiadomo już, że w nowych rozgrywkach nie zobaczymy ich w Zabrzu. Olkowski podpisał wcześniej kontrakt z utytułowanym beniaminkiem Bundesligi 1.FC Koeln, z kolei Nakoulma jest w trakcie poszukiwań nowego pracodawcy, którym będzie najpewniej klub zagraniczny. Nie wiadomo, gdzie zagrają w nowych rozgrywkach Witkowski i Łukasiewicz.
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego prezes Górnika Zbigniew Waśkiewicz w towarzystwie wiceprezesa Krzysztofa Maja wręczyli zawodnikom pamiątkowe tablice i wiązanki kwiatów. Swoje dołożyła publiczność zabrzańska, która gromkimi oklaskami podziękowała im za grę i serce włożone w trakcie występów w koszulce z herbem Górnika.
Paweł Olkowski rozegrał w zabrzańskim klubie 88 meczów ligowych i zdobył 3 bramki. Prejuce Nakoulma jako gracz Górnika ma na koncie 87 spotkań w ekstraklasie i 24 bramki. Antoni Łukasiewicz zaliczył 25 gier ligowych (0 goli), z kolei Norbert Witkowski bronił 10 razy między słupkami zabrzańskiej bramki.

źródło: OnRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]