Górnik może zarobić w weekend ponad milion złotych

Zbigniew Waśkiewicz, prezes Górnika Zabrze, jest zadowolony z postawy drużyny w grupie mistrzowskiej. - Wygraliśmy już trzy mecze, a przecież byli tacy, którzy uważali, że będziemy chłopcami do bicia - mówi "Sportowi".
Górnik kończy sezon meczem z Lechią Gdańsk. Jeżeli zabrzanie wygrają, a jednocześnie Ruch Chorzów straci komplet punktów w meczu z Pogonią Szczecin, to Górnik będzie cieszył się z brązowego medalu. 
- Miesiąc temu było zagrożenie, że nie zagramy w grupie mistrzowskiej. Ba, przewidywano, że jeżeli z niej wypadniemy, to może spadniemy. Dziś punkt dzieli nas od czwartego miejsca, a przy dobrym układzie możemy być trzeci - mówi "Sportowi" Waśkiewicz.
Jeżeli Górnik zdobędzie brąz, to śląski klub dostanie od Ekstraklasy 900 tysięcy złotych premii. - A są jeszcze umowy ze sponsorami, które przewidują premie za podium. To byłoby w naszej sytuacji bardzo wskazane, ale najpierw wygrajmy mecz - dodaje.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]