Mańka: Zasłużyliśmy na brąz

Górnik może jeszcze zakończyć sezon z brązowym medalem. Przed ostatnią kolejką rozgrywek wciąż nie wiadomo jednak, czy będzie to Ruch, czy może jednak Górnik. Na razie górą są chorzowianie. Górnik może jednak jeszcze dopaść lokalnego rywala. Stanie się tak, jeżeli zabrzanie wygrają z Lechią Gdańsk, a niebiescy stracą komplet punktów w starciu z Pogonią Szczecin.
- Pomorze zdecyduje więc o tym, kto odbierze brązowe medale. Dalej więc jesteśmy w grze... Wyjdziemy więc na boisko przy Roosevelta w pełni skoncentrowani i zrobimy wszystko, żeby sięgnąć po trzy punkty. Uważam, że w przekroju całego sezonu zasługujemy na trzecią lokatę, która byłaby ukoronowaniem naszej ciężkiej pracy. Wiadomo, że na początku tego roku mieliśmy okres fatalnej gry, ale liczy się to, że potrafiliśmy się podnieść. Dodatkowy pozytywny "kop" i bodziec do dalszej pracy byłby więc mile widziany przed nowym sezonem, który zaczyna się już praktycznie za półtora miesiąca - mówi Maciej Mańka, obrońca Górnika.

źródło: gornikzabrze.pl / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]