Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika): - Przed podsumowaniem meczu chciałbym złożyć gratulacje Zawiszy ode mnie i od Roberta Warzychy za zdobycie Pucharu Polski. Klub przekazał oficjalne gratulacje, teraz chciałbym to zrobić osobiście. Co do samego spotkania, zwycięstwo bardzo nas cieszy, tym bardziej, że to druga wygrana zespołu pod rząd, na co czekaliśmy dość długo. Pokazaliśmy się dzisiaj z niezłej strony, zagraliśmy konsekwentnie, organizacja gry była dobra, mimo aż 8 zmian w kadrze w porównaniu do meczu z Wisłą Kraków. Zawodnicy pokazali, że praca wykonywana na treningach przynosi efekty w postaci całkiem dobrego meczu

Ryszard Tarasiewicz (trener Zawiszy): - Dziekuje trenerowi Dankowskiemu za gratulacje. Nie ukrywam, że liczyliśmy dzisiaj na zwycięstwo, a co najmniej na jakąś zdobycz punktową. W końcu był to nasz ostatni mecz na własnym stadionie. Będąc obiektywnym, nie zasłużylismy dzisiaj na porażkę. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, graliśmy dobrze środkiem pola i skrzydłami, dyktowaliśmy warunki gry. W ostatniej akcji meczu strzeliliśmy bramkę prawidłowo. Szkoda, że sędzia dopatrzył się spalonego. Uważam, że zasłużyliśmy na jeden punkt. Z przebiegu spotkania naprawdę mogę być bowiem zadowolony. Przed nami ostatni mecz w Krakowie i tam moi podopieczni będa chcieli zagrać dobre spotkanie i na pewno dadzą z siebie wszystko, aby nie mieć wyrzutów sumienia.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]