W Bydgoszczy bez Pawła Olkowskiego

Sytuacja kadrowa Górnika Zabrze w ostatnich tygodniach znacząco się poprawiała. Jutro jednak po raz kolejny sztab szkoleniowy będzie miał sporą listę zawodników, z których nie będzie można skorzystać.
Na zgrupowanie reprezentacji pojechał Pavels Steinbors, którego w bramce zastąpi Grzegorz Kasprzik. Na prawej obronie zabraknie Pawła Olkowskiego (do gry już się pali Maciej Mańka), który szykowany jest na mecz z Lechią Gdańsk, który będzie pożegnaniem tego zawodnika z zabrzańskimi kibicami. W Bydgoszczy na boisko nie wybiegnie też Seweryn Gancarczyk, który w spotkaniu z Wisłą Kraków powrócił do gry po długiej kontuzji.
Zwycięstwo w Krakowie spowodowało, że Górnik wskoczył na czwarte miejsce. Jest więc szansa na uzyskanie końcowego wyniku, jakiego przy Roosevelta już dawno nie było. - Nie patrzymy jednak już na tabelę, nie liczymy punktów innym drużynom. Chcemy po prostu zaprezentować się z jak najlepszej strony i zdobyć trzy punkty. Choć myślę, że po cichu każdy z nas liczy na zajęcie najlepszego miejsca od lat - mówi obrońca, którego powinien zastąpić Oleksandr Szeweluchin.

źródło: gornikzabrze.pl / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]