Seweryn Gancarczyk przedłuży umowę z Górnikiem

Seweryn Gancarczyk ma zostać w Górniku Zabrze na kolejny sezon. Były reprezentant Polski wrócił ostatnio do składu Górnika po długiej pauzie spowodowanej kontuzjami. Powrót był udany, bo zabrzanie wygrali w Krakowie z Wisłą. - Powroty po kilku miesiącach są trudne, ale myślę, że jak na pierwszy raz nie było najgorzej. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że wiele jeszcze pracy przede mną. Nie wytrzymałem fizycznie do końca spotkania i w 79. minucie musiałem zostać zmieniony - mówi Gancarczyk. 
W środowym meczu z Zawiszą Bydgoszcz obrońca nie zagra, bo trenerzy uznali, że nie jest przygotowany fizycznie na grę co trzy dni.
- Zapadła więc decyzja, że zostanę w Zabrzu i przepracuję spokojnie cały tygodniowy mikrocykl po to, żeby być gotowym na niedzielny mecz z Lechią, w którym trenerzy będą chcieli sprawdzić przede wszystkim tych zawodników, którzy dotychczas grali mniej, a w przyszłym sezonie będą stanowić o sile zespołu. Myślę, że to dobre rozwiązanie dla mnie - dodaje piłkarz.
Co ważne, Gancarczyk najpewniej przedłuży swój wygasający po sezonie kontrakt i będzie zawodnikiem Górnika także w kolejnym sezonie. - Jestem już po wstępnych rozmowach z zarządem i myślę, że wkrótce zostaną one sfinalizowane - zdradza.

źródło: gornikzabrze.pl / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]