Adam Danch trafiał dla żony

Adama Danch, stoper Górnika strzelił w sobotę dwa gole, które dały zabrzanom zwycięstwo z Wisłą w Krakowie (3:2). Jego popisy w domu przed telewizorem oglądała przepiękna żona Klaudia.
Małżonka kapitana Górnika z zapartym tchem ogląda każdy mecz ukochanego. Obecnie pracuje jako modelka, ale w przeszłości grała w piłkę (na pozycji prawego pomocnika), dlatego doskonale zna się na futbolu. - Jest pierwszym krytykiem mojej gry. Kiedy trzeba, pochwali, ale kiedy zagram gorzej, potrafi też wytknąć błędy - opowiadał "Super Expressowi" Danch.
Sam Danch wreszcie na poważnie wraca do ekstraklasowej piłki po ciężkiej kontuzji, której doznał na początku sezonu (zerwanie więzadeł w kolanie).
- Lepiej nie mogliśmy zacząć, ale później znów oddaliśmy rywalowi prowadzenie. Najważniejsze jednak jest to, że w drugiej połowie podnieśliśmy się z kolan i wygraliśmy. Cieszą mnie bramki, ale ja jestem w pierwszej kolejności obrońcą i patrzę na grę w defensywie, a tu mamy jeszcze wiele do poprawy - dostrzegł kapitan zabrzan.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]