"Walczyliśmy z całych sił, ale niestety zabrakło trochę szczęścia"

Wypowiedzi piłkarzy Górnika po meczu z Legią Warszawa.
Ołeksandr Szeweluchin: - Szkoda, że pierwsza połowa nie zakończyła się naszym prowadzeniem. Graliśmy w niej bardzo dobrze, ale straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. O zwycięstwie Legii zadecydowały wyższe umiejętności jej piłkarzy. Przykładem może być piękny gol, jaki zdobyli po uderzeniu z dystansu. Podobnie było ostatnio z Lechem Poznań. 

Łukasz Madej: - Mecz z Legią pokazał, że możemy rywalizować z najlepszymi drużynami w kraju jak równy z równym. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, a przez ostatnie 10 minut po prostu zamknęliśmy Legię na jej połowie. Musimy jednak wyeliminować błędy, które wciąż nam się przytrafiają.

Szymon Drewniak: - Było to dla mnie wyjątkowe spotkanie. Z tego co się zorientowałem, kibice Górnika również nie przepadają za Legią. Walczyliśmy z całych sił, ale niestety zabrakło trochę szczęścia. Ja koncentrowałem się przede wszystkim na przerywaniu akcji rywali. Nie było okazji, żeby uderzyć z dystansu. Szkoda, bo na treningach nieźle mi to wychodzi.
- Nie rozmawiałem jeszcze z prezesami na temat mojej przyszłości. W Zabrzu czuję się bardzo dobrze. Dużo gram, można powiedzieć, że odżyłem. Nie mam nic przeciwko, żeby zostać tu na dłużej.

źródło: Gazeta Wyborcza / Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]