Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henning Berg (trener Legii): - Jestem bardzo szczęśliwy z tej wygranej. Mecz był trudny, otwarty, w naszej grze były momenty lepsze i gorsze. Górnik był bardzo groźny z kontry, trudne chwile przeżywaliśmy w ostatnich 15 minutach. Oba gole gospodarze zdobyli po świetnych strzałach z dystansu. My mieliśmy sporo fantastycznych okazji do zdobycia bramek. Udało się zdobyć trzy i odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo. Oczywiście oczekiwałem od zespołu, że będzie grał cały mecz na jednakowym poziomie, tak jak to było w poprzednich spotkaniach, ale to rywal sprawił, że spotkanie wyglądało tak a nie inaczej. Jestem zadowolony, że udało nam się wyjść od 0:1 do prowadzenia 3:1.

Józef Dankowski (trener Górnika): - Myślę, że Górnik pokazał dziś, że potrafi grać w piłkę i to w spotkaniu - nie ma co ukrywać - z mistrzem Polski. W naszej grze były pewne przestoje i Legia je wykorzystała, zdobywając bramki w zbyt łatwy sposób. W końcówce bramkarz Legii musiał się wykazać sporymi umiejętnościami, aby jego zespół nie stracił trzeciego gola. Remis byłby sprawiedliwy jeżeli chodzi o ilość sytuacji bramkowych z obu stron. Zdawaliśmy sobie sprawę z siły rażenia Legii, ale tej porażki nie mamy się co wstydzić.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]