Totolotek sponsorem oficjalnym Górnika Zabrze!

Górnik Zabrze SSA i Totolotek SA informują, iż z dniem 16 maja 2014 wchodzi w życie umowa sponsorska pomiędzy firmą TOTOLOTEK SA, polską Spółką należącą do greckiej grupy INTRALOT i Górnikiem Zabrze, klubem piłkarskim występującym w T-Mobile Ekstraklasie.
- Podpisanie dwuletniej umowy z Totolotkiem to niewątpliwie sukces i szczęśliwy dzień dla Górnika Zabrze i naszych kibiców. Totolotek gwarantuje znaczące wsparcie i będzie jednym z głównych Sponsorów klubu. Dziękuję przedstawicielom naszego nowego Sponsora za podjęcie współpracy z Górnikiem Zabrze a także agencji marketingu sportowego "4 Business" za udział przy podpisaniu umowy i zapraszam na mecz z Legią Warszawa na naszym stadionie - powiedział Zbigniew Waśkiewicz, Prezes Zarządu Górnika Zabrze SSA.
- Decyzja o wsparciu sponsorskim Górnika Zabrze wpisuje się w naszą długofalową strategię silnego zaangażowania w polską piłkę klubową. Górnik Zabrze to rozpoznawalna marka, jeden z najbardziej utytułowanych klubów w ekstraklasie, posiadający dużą grupę wiernych kibiców. Cieszę się, że od dzisiaj możemy nazywać się Oficjalnym Sponsorem tego zasłużonego klubu. Wierzę, że przy naszej pomocy Górnik będzie osiągał znaczące sukcesy sportowe - powiedział z kolei Łukasz Seweryniak, Dyrektor ds. Operacyjnych i Marketingu Totolotek SA.
Przed rozpoczęciem nowego sezonu 2014/15 przedstawiciele Totolotka zaprezentują szczegółowe plany współpracy z klubem, m. in. dedykowane akcje marketingowe dla kibiców Górnika Zabrze.
źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]