Radosław Sobolewski odejdzie z Górnika?

Wkrótce Radosław Sobolewski ma podjąć decyzję, gdzie będzie grał w nowym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że będzie to Jagiellonia Białystok - pisze "Przegląd Sportowy". Doświadczony pomocnik otrzymał ofertę zakończenia kariery w Jadze, której jest wychowankiem.
Za kilka tygodni wygasną kontraktu dwunasty piłkarzy Górnika. Działacze chcieliby zatrzymać Sobolewskiego, który rozgrywa kapitalny sezon. Strzelił już siedem goli, co jest najlepszym wynikiem 37-latka w karierze. – My Radka chcemy i on o tym wie. Zna też naszą ofertę. Mamy dżentelmeńską umowę, że w połowie maja da nam znać – mówią przy Roosevelta.
Nieoficjalnie wiadomo, że sam zawodnik jest kuszony przez Jagiellonię. Sobolewski bardzo poważnie bierze pod uwagę zakończenie kariery w Białymstoku, w którym się urodził. Podobno jedynym minusem przeprowadzki na Podlasie jest odległość jaka dzieli Białystok od Krakowa, w którym mieszka rodzina piłkarza.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]