Dwutygodniowe urlopy piłkarzy Górnika

Dwa tygodnie odpoczywać będą piłkarze Roberta Warzychy po sezonie 2013/14. Po krótkich urlopach zabrzanie spotkają się pierwszy raz przed nowym sezonem 16 czerwca na badaniach medycznych.
17 czerwca zabrzanie zameldują się w klubie na pierwszym treningu. Później czekają ich gry sparingowe i zgrupowanie krajowe. Tym razem zespół przygotowywać się będzie do nowych rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy na obozie w Grodzisku Wielkopolskim, miejscu dobrze znanym zabrzańskim piłkarzom. Oczywiście, nie zabraknie także gier kontrolnych.
- Dopinamy kwestie dotyczące naszych sparingpartnerów, a będą to zespoły krajowe i zagraniczne. Za wcześnie jeszcze na konkrety - zaznacza Krzysztof Maj, wiceprezes zarządu Górnika.

Ostatni mecz obecnego sezonu górnicy rozegrają 1 czerwca i po nim rozpoczną urlopy. W tym roku potrwają one zaledwie dwa tygodnie. Już 16 czerwca zabrzanie spotkają się na badaniach kontrolnych, a dzień później rozpoczną treningi. Ustalono już, że w trakcie letnich przygotowań zespół uda się na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]