Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): "Myślę, że Lech bardzo chciał wygrać i to było widać. Chcieliśmy dorównać zespołowi, który walczy o mistrzostwo. Nie można myśleć o korzystnym wyniku, popełniając dwa takie same błędy praktycznie w tych samych momentach pierwszej i drugiej połowy. Boli to tym bardziej, że znamiona dobrej gry po meczach z Pogonią i Ruchem oglądaliśmy momentami także w tym spotkaniu. Nie umiemy sobie poradzić z tym, co zadecydowało o wyniku meczu, czyli koncentracją. Ona w głównej mierze zadecydowała o tym, że przegraliśmy, choć momentami byliśmy równorzędnym partnerem dla Lecha. W szatni była mobilizacja, słowa otuchy, mówiliśmy, że możemy pokusić się o coś więcej, niż minimalna porażka, ale wydarzenia z szatni nie przyniosły oczekiwanego skutku.

Mariusz Rumak (trener Lecha Poznań): Zagraliśmy lepsze spotkanie, niż z Zawiszą. W przedniej formacji więcej było polotu, jakości i dynamiki. Martwią kartki, bo teraz w dwóch meczach nie będzie mógł zagrać Łukasz Trałka, a w jednym Tomasz Kędziora. Kartki są naszym problemem. Mamy w tym meczu dwóch cichych bohaterów, bo Łukasz Trałka nie trenował w tym tygodniu, a grał w meczu z blokadą, a Karol Linetty wystąpił z infekcją. Chciałem zdjąć Karola w przerwie, ale poprosił mnie, abym tego nie zrobił. Przebiegł wiele kilometrów, odebrał wiele piłek. Zespół zagrał dzisiaj dobre spotkanie, przeciwności pokazały charakter zespołu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]