Robert Warzycha nie odstawi kluczowych graczy

Po wygranej z Ruchem Chorzów nastroje w Górniku Zabrze uległy znacznej poprawie. O planach i oczekiwaniach związanych z końcówką sezonu opowiada trener, Robert Warzycha.
Zwycięstwo w Wielkich Derbach Śląska było dla Warzychy pierwszym trenerskich triumfem w lidze. Trener Górnika nie chce na tym poprzestać i snuje plany ataku na miejsce na podium. Górnik tracić dziś do trzeciej pozycji zaledwie punkt. - Możemy o nie powalczyć. Sporo będziemy wiedzieć po dwóch najbliższych kolejkach, ale one jeszcze niczego nie rozstrzygną. My gramy z Lechem i Legią, innych czeka to za dwa, trzy tygodnie. W tym gronie nikt nie wygra wszystkich meczów, przyda się więc trochę szczęścia. Myślę na przykład o remisach w meczach konkurencji - mówi "Sportowi" Warzycha.
Trener myśli już o nowym sezonie, ale nie widzi powodów, żeby już teraz rezygnować z piłkarzy, którzy latem opuszczą zespół. W tym gronie są Prejuce Nakoulma i Paweł Olkowski, czyli kluczowi zawodnicy zabrzańskiej drużyny. - Nie widzę powodów, żeby ich teraz odstawić. Prejuce zagrał świetnie z Ruchem, pomógł nam wygrać bardzo ważny mecz, może nawet uratować sezon. Nie powiem mu teraz, że go nie potrzebujemy. Dlaczego mam posadził na ławkę Olkowskiego na kilka dni przed meczem reprezentacji z Niemcami, w którym może zagrać? Pamiętajmy, że inni grając z nimi też się uczą - uważa Warzycha.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]